مجمع عمومی سالانه انجمن فراسان برگزار شد

مجمع عمومی سالانه انجمن فراسان برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه انجمن فرهنگ‌سازان و تولیدکنندگان محتوای سایبری (فراسان) در تاریخ دوازدهم آبان ماه نودوهشت و با حضور نماینده محترم وزارت کار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فراسان، در این جلسه که با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد، گزارش عملکرد یک‌ساله انجمن به همراه گزارش مالی و گزارش بازرس ارائه و با رأی حاضران مورد تأیید و تصویب قرار گرفت.

در بندهایی از گزارش عملکرد سالانه انجمن که توسط علیرضا صالحی، رئیس انجمن ارائه شد به موارد متعددی اشاره گردید ازجمله: تفاهم با صندوق نوآوری و شکوفایی (ریاست جمهوری) در جهت حمایت از اعضا، برگزاری رویدادهای مشترک و انجام تأمین مالی پروژه‌ها، تفاهم با انجمن شرکت‌های تولیدکننده افتا (سندیکای افتا)، انجمن مهندسین برق و الکترونیک و انجمن رمز ایران جهت توسعه همکاری‌ها و پیشبرد اهداف مشترک، همکاری و تفاهم با سازمان مدیریت صنعتی، موسسه آموزش عالی بهار و صداوسیما جهت برگزاری رویدادهای مشترک و اجرای پروژه و استفاده متقابل از خدمات.
در بخش دیگری از گزارش عملکرد به برگزاری جلسات مشترک با سازمان‌های متعدد برای ایجاد زمینه‌های همکاری مشترک اشاره شد که ازجمله: مرکز مدیریت راهبردی افتا، پدافند غیرعامل، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، وزارت نیرو، مرکز ملی فضای مجازی، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی ریاست جمهوری، معاونت فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی.

در ادامه برنامه‌های مجمع عمومی، رأی‌گیری برای انتخاب بازرس انجمن انجام گرفت که درنتیجه محسن معماری از شرکت داده پردازی ایران به‌عنوان بازرس اصلی و سید احمد حسینی از شرکت جلوه صنعت به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه در خصوص میزان مبلغ عضویت سالانه نیز تصمیم‌گیری شد و مقرر گردید حق عضویت اعضای حقوقی به میزان شش میلیون ریال (بدون تغییر نسبت به سال قبل) و حق عضویت اعضای حقوقی به میزان دو میلیون ریال در نظر گرفته شود.

مجمع عمومی سالانه انجمن فراسان برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =